רשלנות רפואית מוגדרת כמתן טיפול רפואי שחורג מהסטנדרט או מהפרקטיקה הרפואיים המקובלים ובעקבותם נגרם למטופל נזק בגופו ובמקרים קשים אף מוות.

קבלת ייעוץ וליווי משפטי מעו”ד העוסק בתחום תאפשר לנפגע את בחינת המקרה בצורה מדוקדקת לרבות קיומה של אפשרות להגשת תביעה וניהול התביעה בבית המשפט בצורה מקצועית ויסודית, התמודדות מיטבית עם טענות הנתבעים בבית והמשפט ובסופו של יום השגת פיצוי מירבי לנפגע.

אנו מתמחים בטיפול בתביעות רשלנות רפואית ויש לנו ניסיון מקצועי רב בתחום וכן, יש לנו קשרי עבודה עם מיטב המומחים הרפואיים המסייעים בידנו בבחינת ההיבטים הרפואיים של כל מקרה ובעריכת חוות דעת רפואיות לתמיכה בתביעות המוגשת על ידנו לבית המשפט.

אנו טיפלנו ומטפלים בתביעות רשלנות רפואית בתחומים הבאים:

היריון ולידה: רשלנות רפואית בנשים במהלך ההיריון, הלידה ולאחריה מתרחשת כאשר מתבצעת הפרה של חובת הזהירות המקובלת במהלך הטיפול על ידי הגורמים המטפלים, לרבות רופאים (רופאי משפחה, רופאי נשים, רופאים מומחים) וצוות רפואי כגון: אחיות, מיילדות וכו' עוד. הרשלנות הרפואית מתייחסת למצבים בהם ניתן היה לזהות קיומם של מומים או מחלות במהלך מעקב ההיריון, ואלו לא זוהו או שלא נמסר המידע הרלוונטי לזוג ההורים בכדי שיוכל לשקול את המשך ההיריון. בנוסף, רשלנות רפואית מתייחסת למצבים בהם נפגעו או ניזוקו האם או תינוקה במהלך הליך הלידה, לרבות שלל פגיעות אפשריות עקב מצוקה עוברית שלא זכתה לטיפול הולם או ניתוח קיסרי שלא בוצע כהלכה ו/או אבחונים וטיפולים שגויים שהובילו לכריתות רחם, שחלות, חצוצרות, מומים ומחלות ואף מוות.

טיפולי שיניים: רשלנות במהלך טיפולי השיניים יכולה להגרם בכל אחד משלבי הטיפול, במהלך טיפולים כירורגים כגון החדרת שתלים, טיפולי שיקום הפה כגון התקנת כתרים על גבי שיניים או שתלים, טיפולי אורתודנטיה ואף טיפולים אסתטיים כגון התקנת ציפויי שיניים. יש לנו ניסיון עצום בטיפול בתביעות רשלנות רפואית שיניים.

אבחון וזיהוי מחלות קשות: רשלנות רפואית עלולה להתרחש במקרה של אבחון שגוי או מאוחר של מחלות קשות כגון סרטן, סכרת, אירועים לבבים ומוחיים מסכני חיים ועוד, כאשר הדבר גורם להחמרה במצב הבריאותי של המטופל, החמרה שניתן היה למנוע. אבחון המחלה מהווה את החוליה הראשונה בשרשרת הטיפול, לפיה קובעים הרופאים את המשך ההליך הרפואי, לרבות טיפולים, תרופות, הליכים כירורגיים ועוד, העלולים להשפיע עמוקות על חיי המטופל ולגרום נזק משמעותי. בדומה לכך, אבחונים מאוחרים של מחלות קשות עלולים להיות קריטיים לקביעת המשך, סיכויי ההחלמה וההישרדות של המטופל.

חשוב לציין כי הליכי תביעות רשלנות רפואית הינן מורכבות ביותר, ונטל ההוכחה שחל על המטופל – הנפגע הינו מורכב ביותר. אנו ניהלנו בהצלחה אינספור תביעות רשלנות רפואית ואנו מחזיקים בידע רב והבנה מעמיקה שיאפשרו ללקוחותינו להתמודד מול הגורמים הרלוונטיים ולמצות את זכיותיהם.

מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום בכדי לקבל את כל מה שמגיע לך!

רשלנות רפואית

תודה

הודעתך נשלחה בהצלחה!